Áňa, Pó a pes

Dětské hudební představení, které děti vtáhne do příběhu lásky a přátelství, pobaví je uličnickými kousky rozverný psí kamarád a bezprostředně budou zapojeny do pohybových aktivit.

Princezna není „mouchy snězte si mě“, ale je to rapující sporťačka, která využívá svých zkušeností 15tileté praxe dětské fitness trenérky.Princ Pó je tanečník a muzikant, který umí hrát na kytaru, housle, klávesy a ukulele.Nacvičené psí kusy v průběhu představení pobaví a zaujmou nejen děti, ale i rodiče.Takovou show jste ještě neviděli!

Cílová skupina 4 – 10 let, ale pobaví se i starší publikum.
Doba vystoupení: 60 min.

Kdo jsme

Princezna Áňa

Aneta Kuklínková

Dlouholetá trenérka dětí, choreografka úspěšných skupinových choreografií a instruktorka nejrůznějších forem aerobiku, zumby a jumpingu. V roce 2007 se stala Miss aerobik média ČR, spoustu zkušeností získala na Mistrovství světa v interpretačním umění (WCOPA 2017) v Hollywoodu, kde si odnesla i dvě stříbrné medaile z rapu a herectví. 9 let pořádala celorepublikovou soutěž Dívka České republiky, dětské letní tábory a momentálně je spokojenou maminkou malé Lilinky. Má ráda hudbu, pohádky a výlety se svou dcerkou. Také umí hrát na klavír. Přitahuje spoustu neobvyklých situací, například ji pokousal lev. Volný čas nemá.

Princezna Áňa

Kateřina Mullerová

Od svých deseti let účinkovala pět roků v dětské kapele Čiperkové, nejdřív jako jako beruška, potom v roli moderátorky. Vidět jste ji také mohli v dívčí animatorské skupině Magic Bubbles. Soutěžně tančí, stala se dokonce mistryní světa 2018. Hraje na klavír, zpívá a ve volném čase ráda vaří, péče a cvičí jógu.

Princ Pó

David Depta

Působí v Divadle v Celetné, v Těšínském divadle a v zájezdových představeních. Zkušenosti získal také v Národním divadle moravskoslezském, Divadle Šumperk a Západočeském divadle v Chebu. Je tváří kampaně IKEA (Srbsko, Slovinsko, Chorvatsko, Rumunsko, Ukrajina) a objevil se v několika televizních rolích i v dabingu. Hraje na bicí, na kytaru a rád zpívá. Ve volném čase spí.

pes Barney

pes Barney

Původně útulkáč, teď psí hvězda. Barney je čistokrevná border kolie, přes to se ocitl v útulku. Ujala se ho Sabina, která mu dala nejen domov a lásku, ale taky plno zábavy v této dětské show. Barney děti miluje. Na podiu si užívá legraci a někdy úplně neposlechne, třeba když vidí páva… Ve volném čase rád chytá mouchy.

psí chůva

Sabina Votýpková

Milovnice psů. Panička Barneyho a taky šeltie Cookieho. Studentka literatury, která ráda píše a čte. Také pracuje jako produkční kulturních akcí a road manažerka. Ve volném čase cvičí ve fitku.